Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Polici shpëtoi patat nga rruga

Shko poshtë

Polici shpëtoi patat nga rruga

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:20 pm

Kamera e vendosur në makinën e policisë xhiroi Glenn Eppler duke shpëtuar patat të cilët kishin humbur rrugën dhe kishin dalë në mes të rrugës në Fort Myers në Florida.
Me t’i parë në mes të rrugës, polici Eppler ndaloi makinën dhe doli t’i largonte nga trafiku për të mos e pësuar më keq.

Dhjetë pata nuk i lehtësuan punën aspak. Patat e hutuara iknin sa andej sa këndej, por për fat, atij i doli në ndihmë edhe një shofer tjetër.

Në fund të gjitha patat u shpëtuan dhe u lanë në bar afër nënës së tyre.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi