Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Me 180 kilogramë mund t’i prekë faqet me këmbë (Video)

Shko poshtë

Me 180 kilogramë mund t’i prekë faqet me këmbë (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:11 pm

Matt Alaeddine (30 vjeçar) nga Edmontoni, Kanada, është një burrë i pazakontë. Veten e quan njeriu më i trashë prej gome në botë, e me siguri edhe është. Ai peshon më shumë se 180 kilogramë, por ende mund t’i prekë faqet me gishtat e këmbëve.
Përkundër madhësisë së tij, Matt mund të bëjë shpagën dhe të befasojë me çuditë tjera të cilat nuk mund t’i prisni nga një njeri në mbipeshë.

Matt shkathtësitë e tij jo rrallë ua tregon njerëzve në rrugë dhe thotë se gjithmonë ka qenë elastik. Megjithatë kjo nuk është edhe kushedi se çka, por siç thotë ai, duhet të stërvitet çdo ditë për ta ruajtur formën.

Në videon e punuar enkas për Edmonton Jounral mund ta shihni atë në aksion, ndërsa Matt me krenari thotë se ka shumë pseudonime, prej Fat Man, deri tek Power Man ose Big Matt.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi