Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Për herë të 13 u bë baba në moshën 72 vjeçare

Shko poshtë

Për herë të 13 u bë baba në moshën 72 vjeçare

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Mar 03, 2011 6:08 pm

Për herë të 13 u bë baba në moshën 72 vjeçare

Britaniku Richard Roden u bë baba për herë të 13 në moshën 72 vjeçare. Bashkëshortja e tij, Lisa (26 vjeçare) lindi muajin e kaluar vajzën Madison. Para dy vitesh axhustatori i pensionuar u bë babai më i vjetër në botë të cilit i lindën binjakë, pasi që gruaja e tij më e re lindi Emilyn dhe Rubin.
Të tre fëmijët që i ka me Lisan, i ka lindur me rrugë natyrore, ndërsa Richard thotë se kurrë nuk ka përdorur Viagra. Prej dy martesave të mëhershme ka shtatë vajza dhe tre djem dhe thotë se ka dëshirë që edhe Lisa t’ia lindë një djalë, Shkruan “Daily Mail”.

Richard tashmë është bërë edhe gjysh.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi