Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dëgjojeni “Fluturimin e Brumbullit” me shishe birre

Shko poshtë

Dëgjojeni “Fluturimin e Brumbullit” me shishe birre

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:28 amGjërat e mira fillojnë thjeshtë. Ky koncert i vogël muzikor u krijua kur fqinja e njërit prej të rinjve e luti të bëjë diç me shishet e zbrazëta të birrës të cilat ishin hedhur në korridor.

Falë dashurisë ndaj birrave dhe fqinjës e cila u ankua për shishet e zbrazëta të cilat ishin grumbulluar në korridor para banesës së njërit prej artistëve, grupit “muzikor” u mblodh dhe krijoi një koncert të shkurtë në YouTube.

Djemtë performuan muzikën e famshme “Fluturimi i Brumbullit” të kompozitorit Nikolaj Rimsko Korsakov me shishe.

Përveç se janë bërë hit menjëherë në internet, djemtë pastruan edhe korridorin. Me siguri pas kësaj performance të shkëlqyeshme e kanë qerasur veten me birra.

Ja video:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=WzucpFgi7Xk
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi