Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Barack Obama si reper

Shko poshtë

Barack Obama si reper

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:27 amPër fat të keq, nuk bëhet fjalë për presidentin e vërtetë Obama, por për imituesin e tij – aktorin komik Reggie Brown.

Kënga quhet “Extra Juicy”, sipas shembullit të “Juicy” të Notorious Big, ndërsa spotin e bëri i veshur si Obama.

Brown hyri në botën e shou biznesit para pesë vitesh, ndërsa talentin e tij për imitim e zbuloi që në shkollën e mesme, duke imituar Sean Conneryn, Bill Cosbyn dhe Notorious Big-un.

“Zërin” e Biggut e përdori edhe për këtë video. Brown ka edhe faqen e tij të internetit kushtuar imitimit të presidentit amerikan Barack Obama.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi