Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

U sa prapanicën e mirë!

Shko poshtë

U sa prapanicën e mirë!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:25 amA ka diç më tërheqëse për publikun burra se sa zgjedhja e prapanicës më të mirë!? Me siguri disa prej jush pyesni se ku mbahet një garë e tillë, ndërsa ne do tua shuajmë kureshtjen.

Në qytetin Vina del Mar të Kilit, i cili gjendet rreth 121 kilometra larg kryeqytetit Santiago, është mbajtur gara për zgjedhjen e prapanicës më të mirë - Miss Reef 2011.

Kjo është një garë e cila pritet me shumë kureshtje çdo vit. Kjo garë organizohet nga firma e veshjeve sportive Reef, e specializuar ndërmjet tjerash edhe për veshjet e surferëve.

Shumë femra në këtë rast ekspozojnë prapanicën e tyre në tanga për ta fituar titullin e trupit dhe prapanicës më të mirë për sezonin e verës 2011.

Garueset duken të përkryera, me çka do të bindeni kur ta shihni videon. Edhe pse ka qenë e vështirë të merrej një vendim, megjithatë fitoi Sabrina Sosa nga Argjentina, shkruan “shanghaidaily.com”.

Ja video:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TCCgdXVGpIo
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi