Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Nëna shpenzoi 32.000 dollarë për ditëlindjen e gjashtë të “princeshës”

Shko poshtë

Nëna shpenzoi 32.000 dollarë për ditëlindjen e gjashtë të “princeshës”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:24 amDerisa vajzat tjera gëzohen me një tortë dhe ndonjë numër cirku, prindërit e Gracies shpenzuan 32.000 dollarë për ditëlindjen e saj të gjashtë. Nicole (45 vjeçare) dëshiroi ta organizonte një festë të paharruar për “princeshën e saj të vogël”.

Festa është shfaqur edhe në programin televiziv TLC të “Festave të jashtëzakonshme për fëmijë”. Nicole shpenzoi 3000 dollarë vetëm për ftesat dhe 2100 dollarë për tortën prej nëntë kateve. Porositi 42 buqeta lulesh të freskëta dhe karrocën e Të Përhiturës. Ajo angazhoi edhe aktorë të cilët i dhanë jetë atmosferës mesjetare për princeshën e vogël, shkruan “Daily Mail”.

“Ende është në moshën ku beson në përralla dhe ia kam realizuar një të tillë”, tha nëna, derisa vëllai i saj më i vjetër Parker nuk ishte shumë i emocionuar. Atë e paguan 100 dollarë për t’ua dërguar ftesat të gjithë mysafirëve.

“Mendoj se e ka tepruar”, tha ai. Babai Jason, i cili në festë ishte veshur si mbret tha se kjo nuk ka qenë një festë normale. Megjithatë, e tërë kjo nuk mjaftoi për Gracien të cilës nuk i pëlqeu festa pasi zogu në tortë nuk kishte ngjyrë të kaltër por të kuqe. ‘Ajo është perfeksioniste”, u arsyetua e ëma.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi