Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Turistët pushojnë në tanket e shndërruara në dhoma gjumi

Shko poshtë

Turistët pushojnë në tanket e shndërruara në dhoma gjumi

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:21 amNë Rumani turistët po i tërheqë një bazë ushtarake ku tanket janë shndërruar në dhoma gjumi.

Turistët mund të zgjedhin ndërmjet dhomave të gjumit në tanke në të cilat gjenden tytat e topave që luajnë rolin e dritares.

Në bazën ushtarake Orastie janë investuar më shumë se 20 milionë euro për ta shndërruar këtë vend në një pushimore luksoze në të cilën vizitorët mund të provojnë jetën në ushtri.

Dhomat tjera janë punuar brenda tuneleve sekrete nëntokësore, ndërsa vizitorët mund të marshojnë, bëjnë stërvitje, vozisin tanke dhe të gjuajnë me armë. Çmimi për një natë varion prej 48 euro deri në 143 euro për pansion të plotë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi