Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Papagalli më i famshëm në botë (Video)

Shko poshtë

Papagalli më i famshëm në botë (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 24, 2011 11:21 amFrostie me siguri është papagalli më i famshëm në botë. Prej se pronari i tij vendosi videon në YouTube ku shihet papagalli duke vallëzuar nën ritmet e muzikës, janë publikuar edhe shumë përpunime të kësaj videoje. Vallëzimi mbeti i njëjtë, ndërsa kolona zanore ndryshonte vazhdimisht.

Videon origjinale deri më tash e kanë parë më shumë se katër milionë njerëz, ndërsa vetëm versioni i fundit i vallëzimit në aranzhimin “dubstep” i siguroi atij edhe një milionë klikime tjera.

Në rast se nuk e keni parë deri më tash këtë papagall të talentuar, ua sjellim videon origjinale.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi