Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Numri që thyen ligjet e fizikës (Video)

Shko poshtë

Numri që thyen ligjet e fizikës (Video)

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Feb 21, 2011 1:32 amYouTube është mbushur plotë njerëz kreativ dhe me imagjinate të cilët për çdo ditë na befasojnë, shokojnë dhe shqetësojnë me idetë e tyre. Njëra prej këtyre ideve është edhe numri me rezultatet e pabesueshme të cilën mund ta provojë secili, por në përgjegjësinë e vet.
Për këtë numër jo aq të thjeshtë ju nevojitet një gotë, ujë i distiluar, një karton dhe një peshqir. Nëse ndiqen mirë udhëzimet, rezultatet mund të jenë mbresëlënëse.

Por duhet të jeni të duruar për t’ia arritur qëllimit – ky numër kërkon shumë stërvitje dhe durim. Por kur ia arrini qëllimit, do të ndiheni krenar.

Detajet e këtij numri dhe udhëzimet se si duhet kryer mund t’i shikoni në video:

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi