Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Do të martohem nëse anëtarësohen një milionë veta në Facebook”

Shko poshtë

“Do të martohem nëse anëtarësohen një milionë veta në Facebook”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Feb 19, 2011 1:24 amKelly Coxhead (32 vjeçare) krijoi një grup në Facebook për ta ndihmuar njerëzit që ajo më në fund të martohet, shkruan “Daily Mail”. Kelly para dhjetë vitesh ishte fejuar me mekanikun Paul Mapplethorp (38 vjeçar), por ai pranoi të martohet vetëm nëse Kelly në grupin e saj të Facebookut mbledhë një milionë njerëz. Deri më tash ky grup numëron rreth 16.000 anëtarë.
“Ideja më ra në mend ashtu kot. Një milion njerëz më duket se mjaftojnë”, tha Paul. Kelly, si datë të fundit për t’i bërë bashkë një milion njerëz në grupin e saj ka caktuar 11 nëntorin 2011.

“Jemi të fejuar që dhjetë vjet dhe mendoj se ka ardhur kohë të dalim para altarit. Që vitin e kaluar kemi caktuar datën por Paulit i vdiq i ati dhe u detyruam ta anulonim dasmën”, tha Kelly.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi