Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Modelja gjigante

Shko poshtë

Modelja gjigante

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Feb 18, 2011 10:48 amAmazon Eve, vajza e cila është e gjatë mbi dy metra, së shpejti do të pranohet edhe zyrtarisht si modelja më e gjatë në botë.
Vajza nga Kalifornia, emri i vërtetë i së cilës është Erika Ervina, u bë e famshme falë gjatësisë së saj. Shumë shtëpi mode e kërkojnë për modele, ndërsa jo rrallë merr oferta për tu paraqitur edhe nëpër reklama ose filma.

Së shpejti emri i saj do të regjistrohet edhe në librin e rekordeve Guinness, por së pari duhet ta dëshmojë se është manekinia më e gjatë në botë. Momentalisht këtë titull e mban vajza e cila është e gjatë 190 centimetra.

“Në mars do të matem zyrtarisht. Do të më masin ën mëngjes, në drekë, pasdreke dhe në darkë, do ta shohim”, tha Amazaon Eve për mediat amerikane.

Amerikania ka studiuar artet skenike, ndërsa shpesh ka luajtur edhe në filma, por kryesisht si bishë ose si jashtëtokësore.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi