Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Duartrokitni dhe hiqni sutienat të dashurës

Shko poshtë

Duartrokitni dhe hiqni sutienat të dashurës

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Feb 15, 2011 1:49 am

Zbuluesi amerikan Randy Sarafan u bëri një shërbim të madh grave, por edhe burrave që heqin “të zitë e ullirit” derisa zbërthejnë sutienat e të dashurave të tyre. Ai shpiki sutienat të cilët hiqen me një të përplasur të duarve.
Sutienat që hiqen me përplasjen e shuplakave të duarve janë vetëm njëri nga 62 zbulimet e amerikanit, i cili punon në projektin e krijimit të gjërave nga pjesët e kompjuterëve të prishur.

Sarafanit i lindi ideja pasi kishte lexuar një tekst për mbathjet e pazakonta që shiteshin në Siri, për shembull brekë me muzikë.

“Ne në perëndim mund t’i mësojmë disa gjëra nga njerëzit në Siri sidomos për mbathjet elektronike”, tha zbuluesi nga San Francisco, njoftojnë mediat amerikane.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi