Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

E dashur urime Shën Valentini me sallatë me tranguj në formë zemre!

Shko poshtë

E dashur urime Shën Valentini me sallatë me tranguj në formë zemre!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Feb 13, 2011 10:31 amNëse nuk keni ide për Shën Valentin, ndërsa dhuratat prej çokollate u janë mërzitur, të dashurin ose më të dashurën mund ta gëzoni me sallatë prej trangujve në formë zemre.
Zinxhiri britanik i supermarketeve Sainsbury’s që disa muaj është përgatitur për ditën e Shën Valentinit duke kultivuar tranguj në formë zemre.

“Kemi filluar t’i shesim të enjten dhe shitja po shkon mirë. Në ta kemi investuar shumë dashuri dhe kujdes dhe jemi shumë krenar”, tha Elaine Young nga Sainsbury’s.

Blerësit binden se formën të cilën u kanë dhënë trangujve gjatë rritjes me kallëpet nuk kanë ndikuar aspak në shijen e tyre. Për shën valentinët e ardhshëm kemi menduar të rrisim edhe perime tjera sezonale në formë zemre. Çmimi i një trangulli është 1.5 euro.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi