Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

Shko poshtë

Detektori zbulon tradhtinë dhe menjëherë dërgon SMS

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Feb 13, 2011 10:30 amBritanikët Edward dhe Lucinda Hale shpikën qaforen revolucionare e cila zbulon tradhtinë- shkruan Daily Mail.
Qaforja është e pajisur me një mikroçip, i cili detekton kur gruaja është e eksituar seksualisht dhe automatikisht dërgon një SMS te partneri i tradhtuar. Mikroçipi regjistron pulsin e shpejtuar dhe ndryshimin e lagështisë në sipërfaqen e lëkurës.

Shumica mund të mendojnë se gruaja mund ta heqë lehtë qaforen por shpikësit kanë menduar edhe për këtë. Gruaja duhet ta presë një SMS konfirmimi nga partneri për ta ç’aktivizuar qaforen.

“Para disa vitesh për pak sa nuk i patëm dhënë fund lidhjes. Lucinda më tradhtonte me burra tjerë. Më tha se ndihej keq dhe shtoi se dëshiron të ketë diçka që do ta parandalonte për ta bërë nj gjë të tillë”, tha Edward.

Në vend se t’i jepte fund lidhjes filloi të mendojë për një shpikje e cila mund t’i ndihmonte. Ata të dy shpikën qaforen e cila shitet nëpërmjet faqes së internetit të Edwardit GorgeousGarters.com. Biznesi po ecën mbarë. Çmimi sillet prej 80 deri në 100 euro.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi