Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Dhe stjuardesat më seksi janë...

Shko poshtë

Dhe stjuardesat më seksi janë...

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Feb 11, 2011 9:16 amNë anketën e kryer me pasagjerët e transportit ajror, e cila kishte për qëllim të vërtetonte se cila kompani ajrore kishte personelin më seksi, fitoi “Virgin Atlantic”.
Anketa nuk analizonte kualitetin e shërbimeve ose faktet tjera, ndërsa të anketuarve u janë prezantuar një listë me emrin e kompanive më të njohura ajrore dhe është kërkuar nga ata që të gjykojnë se cila kompani ka ekuipazhin më seksi.

Rezultatet ishin zhgënjyese për kompanitë tjera pasi “Virgin...” e zgjodhën 53 për qind e të anketuarve, derisa në vendin e dytë u gjend “Singapore Airlines” me gjithsej 18 për qind të atyre që mendojnë se kjo kompani ka personelin më seksi. Vendin e tretë e zuri “Etihad” me 12 për qind të votave.

Personeli nuk qëndroi duarkryq por demonstroi bukurinë e vet në një spot promovues të cilin mund ta shihni më poshtë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi