Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Majmuni japonez punon si kamerier

Shko poshtë

Majmuni japonez punon si kamerier

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 10, 2011 9:36 pmNë qytetin Utsunomivi të Japonisë gjendet restoranti Kavabuki në të cilin punon edhe një majmun me emrin Fukuchan. Ai nuk shfrytëzohet vetëm për punën e kamerierit, por kafsha e gjorë duhet të mbajë veshur fustanin e çuditshëm me fytyrë femre me paruke në kokë.
Maska ka motive të traditës japoneze dhe me të filluar “personi i vogël” të ecë i tërë filmi i postuar në YouTube merr tone të zhanrit të horrorit. Shumë shfrytëzues të YouTube kanë komentuar pamjen e majmunit.

“Personazhi negativ i ‘Filmit të tmerrit’ ka një motër”, shkroi njëri nga përdoruesit e YouTube. “Vetëm prisni kur dikush do të përpiqet ta joshë kamerieren pasi t’i kthejë nja dy gota”, komentoi një tjetër.

Përndryshe Fukuchan nuk është majmuni i vetëm i cili punon në Kavabuki si kamerier. Fukuchan e ka edhe një koleg - Jacchanin i cili është edhe ekspert i karatesë. Majmunët thuhet se punojnë si kamerier pasi Kavabuki është në krizë financiare.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi