Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Shko poshtë

Ia ndaluan me gjyq të bëjë seks për shkak të IQ-së së ulët

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Feb 07, 2011 7:00 pmNjë gjykatës në Londër ia ndaloi një burri me emrin Alan, seksin pasi u vërtetua se ka nivel të ulët të inteligjencës.
Burrit 40 vjeçar iu ndalua seksi pasi IQ e tij është vetëm 48. Alan thuhet se ka jetuar me një të dashur, por në vendimin e gjykatës thuhet se ai ka “dëshirë të fortë seksuale” të panatyrshme për marrëdhëniet me partner, kështu që gjykata ia ndaloi të jetojë me të dashurën e tij.

Gjykatësi tha se IQ e tij është gjithsej 48 dhe ai nuk është i vetëdijshëm për veprimet e veta. Vetë Alan pranoi se nuk ka kapacitet të pamjaftueshëm mental për të ditur dhe kuptuar rreziqet shëndetësore të cilat transmetohen gjatë marrëdhënieve seksuale, shkruajnë mediat britanike.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi