Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zjarrfikësit në aksion për një birrë

Shko poshtë

Zjarrfikësit në aksion për një birrë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Feb 07, 2011 6:59 pmGjermani i dehur aktivizoi alarmin kundër zjarrit pasi birra iu “arratis” me tren.
Mendoni se zjarrfikësit pushojnë kur nuk ka zjarr? E keni gabim. Ky zotëri po shëtiste me tren së bashku me mikun e tij 28 vjeçar dhe rrugës u ndalën për tu flladitur me nga një birrë. Në stacionin në Kaiserslautern dolën ta ndiznin nga një cigare kur treni u nis pa ta. Dhe gjithçka do të kishte qenë në rregull, ata do ta prisnin trenin tjetër, sikur zotëriu të mos e kishte harruar në tren shishen e birrës. I shpejtë, ashtu siç duket se ishte, aktivizoi alarmin kundër zjarrit.

Por kjo nuk i ndihmoi edhe shumë. Zjarrfikësit nuk mbetën të kënaqur kur arritën, ndërsa zotëriu derisa po aktivizonte alarmin kishte prerë edhe dorën.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi