Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Shën Maria e akullt u paraqit në Michingan

Shko poshtë

Shën Maria e akullt u paraqit në Michingan

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Feb 07, 2011 6:57 pmNuk ka dyshim se mijëra njerëz në SHBA luten për fundin e kohës jashtëzakonisht të ftohtë që ka përfshirë disa shtete dhe po shkakton probleme të mëdha.
Duket megjithatë se dikush dëgjon lutjet e tyre në formën e Shën Marisë që u paraqit në formë akulli në Michingan, duke lënë të habitur banorët e këtij qyteti.
Jennifer Bloomer ishte njëra ndër të parat që pa copën “hyjnore” të akullit.
“Kur erdha me makinë nga puna në mëngjes, dikush më thirri: ‘Duhet të vini ta shihni këtë’. Kur dolëm pamë Shën Marinë”, thotë ajo dhe shton:
“Ishte e pabesueshme. Vërtetë ishte një gjë e mrekullueshme për ta parë”.
Copa e akullit momentalisht po ruhet në frigorifer në hapësirat punuese të Bloomberëve derisa të vendosin se çfarë do të bëjnë me të.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi