Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Vodhi shtëpinë, por e harroi telefonin!

Shko poshtë

Vodhi shtëpinë, por e harroi telefonin!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Feb 06, 2011 8:55 amEdhe një “gjeni” amerikan u fut në listën e hajnave më të këqij të botës. U arrestua pasi në shtëpinë të cilën e plaçkiti kishte lënë telefonin mobil për ta mbushur me bateri.
Sipas mediave amerikane, 25 vjeçari Cody Wilkins u fut për të vjedhur në një shtëpi në Washington. Pasi pronarët e kishin dëgjuar gjatë plaçkitjes, me shpejtësi iku për dritare. Por harroi në shtëpi telefonin mobil të lidhur me mbushësin e baterive.

Policia gjatë këqyrjes së vendit të ngjarjes mbeti e befasuar kur gjeti telefonin mobil i cili nuk i takonte asnjërit prej anëtarëve të familjes. Telefoni i harruar i çoi policinë drejtë e tek hajni, të cilin më vonë e akuzuan për gjithsej 10 hajni tjera. Policia sqaroi se Wilkins kishte vënë telefonin të mbushej me bateri në shtëpinë që po vidhte pasi në shtëpinë e tij nuk kishte energji elektrike.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi