Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Taksisti brazilian si Micahel Jacksoni

Shko poshtë

Taksisti brazilian si Micahel Jacksoni

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Feb 04, 2011 9:52 amNjë taksist në Brazil bëri për vete shumë adhurues, pasi derisa vozitë, këndon këngët e Michael Jacksonit. Dhe atë aq mirë sa që tashmë është bërë i popullarizuar edhe jashtë vendlindjes së tij.

Simpatiku Jean Walker imiton “Mbretin e Popit” sikur t’i kishte shkruar këngët me të, edhe pse nuk e flet gjuhën angleze fare.

Jackson është idhulli i tij që prej moshës 6 vjeçare, ndërsa tash është i lumtur pasi për këndimin e hiteve të tij më të njohura ai merr vetëm lëvdata. Nëse iu bie rruga në qytetin Minas Geiras dhe futeni mu në taksin e tij, me siguri keni mundësi ta dëgjoni edhe “live”.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi