Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Ja si e ruajnë rendin policët rusë

Shko poshtë

Ja si e ruajnë rendin policët rusë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Feb 03, 2011 5:36 pm

Policët e dehur tapë nga qyteti rus i Krasnoturinskut kërcejnë si të çmendur mbi kulmin e makinës zyrtare të policisë, ndërsa videoja e cila përfundoi në YouTube u bë shkaktar i një hetimi të brendshëm për policinë e atjeshme.

Hetimet e deritashme dëshmuan se xhirimi i cili këto ditë “rrodhi” në internet është bërë më 2008.

Shefin e policisë së atjeshme, Jurij Diomin, sjelljet e pahijshme të zyrtarëve të policisë nuk e befasuan aspak, duke thënë për mediat ruse se “duhet të jeni njerëz të pafytyrë që nuk ua ndien për asgjë duke lejuar një sjellje aq të turpshme”. /

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi