Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Zlata – gruaja gomë

Shko poshtë

Zlata – gruaja gomë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Tue Feb 01, 2011 10:54 amMe siguri ju kujtohet Zlata, gruaja e cila futet në frigorifer dhe në kuti. Ajo është mrekulli e vërtetë e mjekësisë.

Derisa shumica e kanë të vështirë të prekin majën e gishtave të këmbës me dorë ajo performon akrobacione të pabesueshme. Me një hap e hedhë këmbën mbi supe! Aftësitë e saja kohë më parë i tregoi edhe nëpër rrugët e Londrës dhe befasoi britanikët.

Emri i vërtetë i Zlatas është Julia Gunthel. Është 24 vjeçe dhe vjen nga Rusia, por ka vite që jeton në Gjermani. Edhe pse ka mundur të bëhet e famshme në gjimnastikë, hoqi dorë prej këtij zanati. Më me qejf i argëton njerëzit në rrugë.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi