Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Xigloje kete vajzen

Shko poshtë

Xigloje kete vajzen

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 8:43 pm


avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xigloje kete vajzen

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Mon Jan 31, 2011 9:27 pm

HaaaHaaaaHaaaaHaaaa :hahahaa: :hahahaa:

Provone tek hunda se si ben

p.s. Nejse e kam xigluar edhe tjeter kund unee po nuk jua them
avatar
X-pIM GoLd
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xigloje kete vajzen

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 9:33 pm

Hahahhahah, ska vende ne trup qe se kam preke. :hahahaa: :hahahaa: :hahahaa: :hahahaa:
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xigloje kete vajzen

Mesazh nga X-pIM GoLd prej Mon Jan 31, 2011 9:39 pm

Golden Eye' shkruajti:Hahahhahah, ska vende ne trup qe se kam preke.


Haahahahahahaa eee veq me nje vend po ta bojke NCUK NCUK
avatar
X-pIM GoLd
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xigloje kete vajzen

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 31, 2011 9:52 pm

X-pIM GoLd shkruajti:
Golden Eye' shkruajti:Hahahhahah, ska vende ne trup qe se kam preke.


Haahahahahahaa eee veq me nje vend po ta bojke NCUK NCUK


Hahahah po walla.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Xigloje kete vajzen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi