Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Më falni, po ua kthej qenin se s’po më përshtatet me perdet!

Shko poshtë

Më falni, po ua kthej qenin se s’po më përshtatet me perdet!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jan 30, 2011 3:10 pmNjë grua nga Britania e Madhe ktheu qenin Harvey në azilin e qenve pasi nuk “i përshtatej” me perdet e dhomës së ndejës- shkruan Daily Mail.
Gruaja e kishte vizituar disa herë qenin me pronar Jack Russel, para se ta merrte me vete në shtëpi. Por po të njëjtën ditë thirri pronarin dhe i tha se i ka dalë një problem me qenin, pasi nuk i përshtatej me ngjyrën e perdeve të dhomës. Harveyn e ktheu pas dy ditësh.

Shefi i azilit të qenve, Barry Shuttleworth, tha se është i tmerruar me veprimin e gruas.

Bashkëshortja e tij, Corrina, thotë se ka shumë qen që njerëzit i braktisin për arsye nga më të pazakontat siç është rasti i kthimit të një qeni të racës labrador pasi “nuk dëshironte të lehte”.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi