Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kinezi vozit dhe merr infuzion

Shko poshtë

Kinezi vozit dhe merr infuzion

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sun Jan 30, 2011 3:10 pmNjë kinez anonim u bë sensacion në internet pasi është fotografuar derisa nget makinën dhe në të njëjtën kohë merr infuzion.
Shoferi tjetër Zhou Tao, bëri disa fotografi të kësaj pamje të pazakontë në qytetin Xi’an në provincën kineze Shaanxi.

“Nuk po u besoja syve kur pashë shishen e infuzionit e cila varej jashtë dritares së automobilit. Kur u afrova më shumë, pash flasterin në dorën e shoferit në të cilën kishte edhe gjilpërën. Shoferi vërtet po merrte infuzion. Edhe shoferët tjerë kishin mbetur të shtangur me këtë pamje. Dëgjoheshin shumë bori makinash. Me siguri frikësoheshin se shoferi mund të humbte ndjenjat”, tha Zhou. /
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi