Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Hapi hotel për pula, biznesi po i lulëzon

Shko poshtë

Hapi hotel për pula, biznesi po i lulëzon

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jan 29, 2011 2:48 amPas hoteleve tashmë të zakonta për qenë dhe kafshë tjera shtëpiake, ishte vetëm çështje kohe kur dikush do të kërkonte ta zgjeronte ofertën edhe për kafshët e tjera.
Pas hoteleve tashmë të zakonta për qenë dhe kafshë tjera shtëpiake, ishte vetëm çështje kohe kur dikush do të kërkonte ta zgjeronte ofertën edhe për kafshët e tjera.
David Roberts filloi biznesin me hotelet për pula dhe thotë se punë po i ecën mbarë. Kafshët i ruan në fermën e tij afër Helstonit, ndërsa kërkesa për shërbimet e tij sa po vjen e rritet.

“Në fillim kur nisëm me këtë punë, të gjithë mendonin se po mahiteshim. Por tash kemi gjithnjë e më shuam rezervime, sidomos gjatë festave të fundvitit. Shpresojmë se edhe Pashkët do të jenë të suksesshme si edhe Krishtlindjet”, thotë pronari i hotelit në të cilin pronarët i lënë kafshët kur shkojnë në pushime. Afër pronës së tij gjendet edhe një hotel luksoz për mace.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi