Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Turku si bën derman gruas së “kalltë”

Shko poshtë

Turku si bën derman gruas së “kalltë”

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jan 29, 2011 2:45 amNjë rast i pazakontë ndodhi këto ditë në Gjermani. Një turk i sfilitur nga lodhja i cili jeton në Gjermani me familjen, u detyrua ta thërriste policinë për tu mbrojtur prej bashkëshortes së tij të eksituar. Ai i tha policisë së gruaja s’po e linte të qetë, vazhdimisht ishte e eksituar dhe dëshironte të bënte dashuri.
Ai shkoi drejtë e në stacionin policor në Wailblingen dhe u tregoi djelmoshave me uniforma të kaltra se bashkëshortja s’po e linte të bëjë gjumë rehat.

Për të mos qenë e tërë kjo një mahi pa kripë, policët e kuptuan kur rrëfeu se që katër vjet ai flenë në dhomën e ditës për t’i shpëtuar sulmeve të gruas. Ai tha se as kjo nuk i ndihmonte pasi bashkëshortja vinte edhe në dhomën e ndejës dhe kërkonte nga burri i saj t’i përmbushte detyrimet e martesës.

Me shpresë se do të gjente qetësi, burri kërkoi shkurorëzim. Ata janë të martuar që 18 vjet dhe kanë dy fëmijë, ndërsa se a do të qetësohet gruaja “e kalltë” mbetet të shihet.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi