Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Athlete’s foot

Shko poshtë

Athlete’s foot

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jan 29, 2011 1:50 amNje infeksion myku i cili shkalton rrjepje te lekures, skuqje, krruarje, djegje, gjithashtu mund te shoqerohet me fllucka dhe plage. athlete’s foot eshte ngjites dhe mund te merret duke ecur zbathur ne zona publike si neper dysheme apo pishina. Myku rritet neper kepuce dhe sidos ne ato te pa-ajrosurat. Athlete’s foot kurohet me kremera te ndryshem ose edhe me pirje kokrrash ne rastet me ekstreme.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi