Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

“Klluberi” më i vogël në botë

Shko poshtë

“Klluberi” më i vogël në botë

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 27, 2011 12:16 amDyvjeçari nga Britania, Fred Albutt, u bë sensacion pasi babai i tij postoi disa video në YouTube në të cilat djaloshi shihet duke shijuar muzikën drum’nbass në stilin e një “klluberi” të vërtetë.
Djaloshi është i lidhur në ulëset për foshnje, ndërsa babai ia lëshon muzikën. Babai i tij DJ Michael 25 vjeçar i befasuar filloi ta xhirojë të birin derisa po vallëzonte nën ritmin e muzikës së tij të preferuar.

Holly 20 vjeçare, nëna e Fredit të vogël, deklaroi se Michael e ka incizuar të birin për tua treguar shokëve se ai vërtet është i talentuar.

Shpejt videoja përfundoi në YouTube me titull “Fred The Raver”, ndërsa britaniku dyvjeçar bëri shumë adhurues. Përveç lëvizjeve të vallëzimit, Fred befasoi adhuruesit edhe me grimasat e tij.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi