Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Pika G e burrave sipas vietnamezëve

Shko poshtë

Pika G e burrave sipas vietnamezëve

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 27, 2011 12:14 amMasazhi, meditimi dhe larja e flokëve janë oferta standarde nëpër sallonet e bukurisë, megjithatë, ato në Vietnam përfshijnë edhe një shërbim tjetër interesant – pastrimin e veshëve.
Për këtë shërbim përdoren disa sende metalike në formë të mjeteve kirurgjike. Megjithatë ata thonë se janë mjeshtër aq të mirë për “masazhin” dhe pastrimin e veshëve, sa që nuk e kanë lënduar askënd deri më tash.

Për më shumë ata thonë se pika G e burrave gjendet në vesh dhe ndjenja e kënaqësisë gjatë seancës është e ngjashme me atë të kënaqësisë seksuale.

Çmimi i një trajtimi të tillë nëpër sallone, por edhe nëpër rrugë është rreth tre dollarë. Edhe pse mjekët thonë se trajtime të tilla mund të kenë pasoja negative për shkak të jo profesionalizmit të individëve që merren me këtë zanat, por edhe moskujdesit higjienik, shumë turistë si dhe banorët vendas shpesh kënaqen me këtë trajtim të pazakontë.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi