Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gruaja i mbijetoi rënies nga kati i 23-të

Shko poshtë

Gruaja i mbijetoi rënies nga kati i 23-të

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 27, 2011 12:13 amDëshmitarët thanë se një grua u hodh nga kati i 23 i një hoteli në Buenos Aires të hënën dhe mbijetoi.
Gruaja ra në pozitë të ulur në kulmin e një makine taksi, shoferi i të cilës kishte dalë pak para rënies së saj e cila shtypi kulmin e makinës dhe theu xhamat.

“Gruaja 30 vjeçare nga Argjentina, pësoi lëndime në tërë trupin dhe po kurohet në shërbimin intensiv të hotelit Argerich”, deklaroi Alberto Crescenti, drejtor i shërbimit argjentinas për ndihmën e shpejtë.

Taksisti, i cili u prezantua si Miguel, tha se ishte duke shikuar përpjetë dhe iku me vrap para se trupi i gruas të përplasej me makinën e tij.

Taksisti tjetër, Juan Carlos Candame, i deklaroi agjencisë së lajmeve AP se kishte parë femrën duke dalë nga dritarja dhe duke fluturuar drejt tokës. Gruaja ra nga kulmi i hotelit Crown Plaza Panamerican, ku gjendet edhe restoranti me pamje nga obelisku i famshëm në qendër të Buenos Airesit.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi