Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Edhe fëmija i tretë lindi në orën 7:43

Shko poshtë

Edhe fëmija i tretë lindi në orën 7:43

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 27, 2011 12:12 amPrindërit britanikë nuk mund të besojnë se edhe fëmija i tretë i tyre lindi saktë në të njëjtën kohë si edhe dy fëmijët e tyre të mëhershëm.
Matt Rigby dhe bashkëshortja e tij Lowry Dairsley pritën në këtë botë vajzën e tyre Elly në tetor të vitit 2005 në orën 7:43 minuta.

Kur dy vjet më vonë lindi Evie në po të njëjtën kohë, menduan se kjo ishte vetëm rastësi. Matt e përjetësoi këtë me një tatuazh ku shkruante “Seven Forty Three” (Shtatë e dyzet e Tre).

Kur Lowry të enjten e kaluar lindi fëmijën e tretë, Harrisoni i vogël doli në këtë botë saktë në orën 7:43.

Probabiliteti për të ndodhur nj gjë e tillë është një në 300 milionë, ndërsa Matt thotë se tash luan edhe loto dhe sa herë në kombinimet e tij i ka edhe numrat 7,4 dhe 3.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi