Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Provoi të shëtiste lakuriq në fushë tenisi, por...!

Shko poshtë

Provoi të shëtiste lakuriq në fushë tenisi, por...!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 24, 2011 12:21 amBritaniku Tom Annandale (28 vjeç) nga Wilmslow nw Britani u bë yll në YouTube pas tentimit të dështuar për tu futur lakuriq në fushën e tenisit.
Derisa ishte për pushime në Spanjë u zhvesh “siç e kishte falur Zoti” dhe planifikoi ta bënte një xhiro nëpër terrenin e fushës së tenisit. Megjithatë, atij nuk i kishte shkuar ndërmend se tereni ishte i rrethuar me xhama. Mori hov dhe goditi xhamat dhe u rrëzua në “kokërr të prapanicës”.

Një shok i tij e kishte incizuar dhe postoi videon në YouTube. Videon e postuar para 12 ditëve deri më tash e kanë parë më shumë se një milion njerëz.

“Ishte kjo nata e parë në Spanjë. Kishim pirë disa birra në plazh. Të gjithë ishin të lodhur, por unë isha plot energji. Mendova se kjo do t’i dispononte të gjithë për daljen e natës”, tha Tom.

“Gjithçka shkoi mirë derisa nuk e godita xhamin”, tha ai. E ka qarë ballin, ka lënduar kraharorin dhe belin. Ai thotë se është turpëruar edhe si profesionist. Ai përndryshe është shef i një firme ndërtimtarie në Mançester dhe për të punojnë 65 njerëz.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi