Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Hutin e dehur e ndaloi policia

Shko poshtë

Hutin e dehur e ndaloi policia

Mesazh nga Juѕт٠ prej Sat Jan 22, 2011 12:32 amTë martën policia e trafikut në Gjermani u dërgua për ta kryer një intervenim aspak të zakontë. Detyra e tyre ishte të largonin një hut të dehur nga rruga.
Zëdhënësi i policisë lokal i tha gazetës gjermane “Der Spiegel” se një grua e cila po shëtiste qenin e saj alarmoi policinë pasi pa hutin “e hutuar” në mes të rrugës e që po pengonte edhe trafikun.

Kur arriti policia në vendin e ngjarjes, pa se huti mezi i mbante sytë qelë dhe mezi rrinte në këmbë, ndërsa sa për fluturim as që bëhej fjalë.

“Nuk e bëmë testin e alkoolit, por afër gjetëm dy shishe të zbrazura me raki, me të cilat me siguri shoi etjen. E dërguam tek një ekspert lokal për zogjtë i cili ia nxori dehjen duke i dhënë shumë ujë. Huti nuk ishte lënduar dhe pasi e mori veten është liruar”, njoftoi policia.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi