Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Katërvjeçari bëri një xhiro me makinën e gjyshit

Shko poshtë

Katërvjeçari bëri një xhiro me makinën e gjyshit

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jan 19, 2011 9:36 amShqiptari Lyonel (katërvjeçar) nga Zvicra mori si dhuratë për ditëlindje të hënën një vozitje me makinën Ford Escort të gjyshit të tij. Djaloshi vodhi çelësat dhe arriti të futej në makinë, bile ai voziti për rreth 200 metra, deri në fund të rrugës, ku humbi kontrollin mbi makinën dhe u përplas me një shtyllë.

Për fat djaloshi nuk pësoi, vetëm se frikësoi mysafirët e restorantit të cilët e panë nga brenda se një makinë po vinte në drejtim të tyre.

“Për shkak të gjatësisë së tij prej 107 centimetra ishte e pamundur për të që në të njëjtën kohë të shtypte pedalet dhe ta shikonte rrugën”, thuhet në raportin e policisë.

Në pyetjen se për ku ishte nisur, djaloshi filloi të bërtiste: torta, torta. Babai i tij Kreshmen Dodaj (23 vjeçar) i tha gazetës zvicerane Blick se djaloshit i kishin premtuar një tortë për ditëlindje, kështu që djaloshi ishte nisur drejtë ëmbëltores.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi