Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Për seancën 21 orëshe morën thasët e gjumit me vete

Shko poshtë

Për seancën 21 orëshe morën thasët e gjumit me vete

Mesazh nga Juѕт٠ prej Wed Jan 19, 2011 9:36 amDeputetët britanikë të Dhomës së Epërme diskutuan për 21 orë rresht lidhur me reformat e sistemit të votimit dhe zvogëlimin e numrit të përfaqësuesve në parlament.

Ish shefi i liberalëve, lordi Steel, shqetësohej për deputetët më të vjetër duke thënë: “Unë jam 72 vjeçar, por ka edhe më të vjetër se unë dhe nuk e di se si do të mbijetojnë ata”.

Diskutimi filloi në orën 15:48 minuta të hënën, ndërsa përfundoi në orën 13 të martën, për t’i lëshuar rrugë takimeve tjera, por nëse është e nevojshme seanca do të fillojë sërish të martën pasdite.

Shumica e deputetëve nuk mbetën të kënaqur me vendimin që seanca do të zgjaste tërë natën. Fërkonin sytë, ndërsa disa edhe dremitën nëpër karriget e deputetëve, ndërsa njëri deputet kishte marrë me vete edhe thesin për gjumë, shkruan Daily Mail.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi