Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Moda më e re prej tastierave

Shko poshtë

Moda më e re prej tastierave

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 17, 2011 9:25 amMe kalimin e një gjenerate dhe evoluimin e tastierave, ka ardhur koha që pa tastierë të mos e paramendojmë as jetën tonë, ndërsa ato kanë filluar të përdoren edhe për qëllime tjera.

Njëra prej përdorimeve gjithsesi është arti, kështu me këtë rast ua paraqesim disa prej veprave interesante artistike të realizuara nga tastierat ose të punuara nga to.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi