Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kujdes kur shkruani SMS duke ecur!

Shko poshtë

Kujdes kur shkruani SMS duke ecur!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Mon Jan 17, 2011 9:23 amVideon të cilën e regjistruan kamerat e sigurisë në Berkshire Mall në Britaninë e Madhe paraqesin një vajzë e cila duke shkruar SMS ecë dhe bie në shatërvanin me ujë.

Kjo ishte një ditë interesante për rojet të cilët përsëritën videon dhe qeshën me shpirt.

avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi