Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Futja e 19 vajzave në veturën Smart

Shko poshtë

Futja e 19 vajzave në veturën Smart

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:52 pm


Një grup i pakistanezeve të reja ka thyer një rekord të pazakonshëm, duke u futur 19 prej tyre në një veturë Smart dhe kanë arritur të mbyllin të gjitha dyert e dritaret.


Kështu mundën 18 australianet, të cilat arritën më parë të futen në veturën më të vogël në botë.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi