Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Gjysmë-nudo para Papës

Shko poshtë

Gjysmë-nudo para Papës

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:48 pm


Papa Benedikti XVI pret shumë persona, privatisht ose publikisht.


Por, vizita e vëllezërve Pellegrini ishte e ndryshme nga të tjerat. Akrobatët treguan talentin e tyre para Atit të Shenjtë, por për ta bërë këtë duhej të hiqnin bluzat duke u paraqitur gjysmë-nudo dhe me një palë pantallona të bardha.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi