Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Duke rinovuar shtëpinë gjeti 300 mijë euro

Shko poshtë

Duke rinovuar shtëpinë gjeti 300 mijë euro

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:40 pm


Duke rinovuar shtëpinë në Ghent, në të cilën para dhjetë vitesh ishte zhvendosur banka, një turk i cili me vite jeton në Belgjikë, gjeti afër 300 mijë euro, njoftojnë agjencitë e huaja të lajmeve.


Ferhat Kaya kishte blerë pronën prej bankës Dexia për 155 mijë euro, ndërsa kishte refuzuar ofertën e një mjeshtri për ta hequr arkën e vjetër të bankës për një shumë prej 3500 euro

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi