Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Paguan çekiçin e grabitur përpara 25 vitesh

Shko poshtë

Paguan çekiçin e grabitur përpara 25 vitesh

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:29 pm


Një plaçkitës i panjohur nga Pensilvania i dërgoi 45 dollarë familjes nga dyqani i së cilës kishte vjedhur përpara 25 vitesh një çekiç.


Në porosinë e shkruar me dorë, plaçkitësi i panjohur thoshte se kishte vjedhur çekiçin nga dyqani para 25 vitesh, ndërkohë që kishte ndryshuar dhe i kishte ardhur keq për këtë plaçkitje. Kështu që kishte vendosur të dërgonte 45 dollarë në formë dëmshpërblimi.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi