Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

101 vjecari kërkon bashkëshorte

Shko poshtë

101 vjecari kërkon bashkëshorte

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:25 pm


Jam 101 vjec dhe kërkoj një bashkëshorte”. Ky ishte lajmërimi që Ahmad Isa në Malajzi kishte publikuar në një revistë vendase, dhe nga fjalët kalohet tek faktet.


Kërkesa e 101 vjecarit është plotësuar. Thirrjeve të tij iu është përgjigjur pozitivisht një 82 vjecare e cila ka humbur bashkëshortin e saj 30 vjet më parë me të cilin ka edhe 9 fëmijë.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi