Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Në Rumani shtrigat legalizohen

Shko poshtë

Në Rumani shtrigat legalizohen

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:24 pm


Rumania mori vendim që shtrigat të kenë profesion legal, por vetë “shtrigat” nuk janë të kënaqura me këtë vendim.


Edhe pse deri më tash askush nuk i ka kërcënuar se do t’i djegë në turrë të druve si në kohën e inkuizicionit, ato vlerësojnë se me këtë vendim nuk kanë përfituar aspak pasi kjo është goditje direket për xhepat e tyre.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi