Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kodet më të njohur të pazgjidhur

Shko poshtë

Kodet më të njohur të pazgjidhur

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:22 pmNëse e keni parë filmin Dejvid Finçer “Zodiak”, atëherë i njihni me kodet pa zgjidhje të dërguara nga vrasësi i quajtur “Zodiak”.


Asnjëherë nuk është zënë. Por, këto kode janë vetëm pjesë e disa kodeve pa zgjidhje që edhe sot e kësaj dite nuk janë zgjidhur.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi