Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Lepuri, fitorja e parë me breshkën

Shko poshtë

Lepuri, fitorja e parë me breshkën

Mesazh nga answeR hackeR prej Sat Jan 15, 2011 8:18 pm


Për herë të parë, në fabulën e La Fontaine nuk është breshka, por lepuri ai që fiton garën.


Kjo ka ndodhur në Korenë e Jugut, ku në një akuarium u improvizua një garë me dy zhytës.

avatar
answeR hackeR
Anëtarë i ri
Anëtarë i ri


Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi