Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Kampion në vjellje!

Shko poshtë

Kampion në vjellje!

Mesazh nga Juѕт٠ prej Fri Jan 14, 2011 12:24 pmKinezi Liang Yuxin është kampion në vjellje. Ai ka një aftësi të pazakontë që të kthejë gjithçka që kapërdinë dhe tash po përpiqet ta siguroj një vend në librin e rekordeve Guinness.
Kur ka qenë fëmijë Yuxin nga Xi Meji rastësisht gëlltiti një topth dhe e vjelli. Që prej asaj kohe ai zbuloi “talentin” e çuditshëm.

Duke treguar aftësitë e tij para gazetarëve kinezi bile gëlltiti edhe një peshk të artë, të cilin më pas e vjelli. “Gjithçka që ha mund ta kthejë mbrapsht”, tha 25 vjeçari. Tash kinezi po përpiqet të regjistrohet në librin e rekordeve Guinness, duke gëlltitur dhe kthyer mbrapsht monedhat.

“Rekordin e mban një britanik, i cili mund të kapërdijë dhe t’i kthejë 10 monedha, ndërsa unë mund t’i kapërdijë 11”, tha Liang Yuxin, shkruan gazeta britanike “Metro”.
avatar
Juѕт٠
Webmaster
Webmaster


Shiko profilin e anëtarit http://www.ardhmeria-forum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi