Kënaqesia juaj në portalin tonë!

Mire se vini ne Ardhmeria Forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Ardhmeria Forum, mund te gjeni Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Ardhmeria-Forum Staff.

Qeni i talentuar

Shko poshtë

Qeni i talentuar

Mesazh nga Juѕт٠ prej Thu Jan 13, 2011 1:39 pmKy qen i talentuar është ulur para pianos dhe ka vendosur t’i tregojë mbarë botës talentin e tij për muzikë.
Nuk është sikur Lady GaGa, por me sa mund të shihet në video, i shkon për shtati muzika blues.